Co je Percipio?

Ptáte se, kdo nebo co je to vlastně Percipio?  Rozhodně čtěte dál a v následujících řádcích se o této srdíčkové organizaci dozvíte více.

Ale abychom to vzali úplně od začátku… Slovo percipio znamená latinsky porozumění či pochopení. A právě vnímání, ochota a empatie jsou základní vlastností všech členů Percipia. Jsme studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně a již po dobu devíti let pomáháme a kouzlíme úsměvy na tvářích těm, co to potřebují nejvíce. Každý z nás vnímá pomoc jako nepostradatelnou součást své osoby. Hanka Kuželová, manažerka projektu, říká:

“Vnímám jako svou povinnost informovat veřejnost o tom, že jsou mezi námi tací, kteří potřebují naši podporu. Těším se na celý tento ročník, na jeho přípravy, nové lidi, nové příběhy.”

Za tu řadu let jsme prošli mnohými změnami, ale ta nejdůležitější věc, a to pomáhat, zůstalo vždy hlavní myšlenkou. Zároveň se také zachovala tradice pořádání benefičního galavečeru spojeného s dražbou předmětů slavných osobností. Výtěžek z tohoto galavečeru pak putuje na podporu vybraným rodinám.

Chtěli by jste se tohoto galavečeru také zúčastnit a současně, tak přispět na dobrou věc? Můžete! Galavečer se bude konat 16. března 2017 v Malém sále Kongresového centra ve Zlíně. Přijďte si užít večer s námi a poslechnout si hudbu od známých zpěváků nebo obdivovat umění v podobě tance. Doprovodný program bude široký a už teď můžeme říci, že bude stát za to.

Z celého srdce doufáme, že jsme vás alespoň trochu zaujali a pokud by jste o nás chtěli slyšet častěji a zároveň, tak i podpořit, začněte sledovat naše sociální sítě. Na facebooku nás najdete jako Percipio a na Instagramu vyhledejte percipio_projekt.

 

Uložit odkaz do záložek.