Malí hrdinové

Věrní fanoušci našeho projektu ze sociálních sítích už vědí, že minulý týden proběhlo focení s kluky na téma “Malí hrdinové”.

V pondělí v odpoledních hodinách jsme se společně s rodinami sešli v ateliéru Univerzity Tomáše Bati. Každý z kluků si vybral svého oblíbeného superhrdinu a v kostýmu daného charakteru pózovali fotografovi. Zpočátku se trochu styděli, ale netrvalo dlouho a kluci se rozkoukali a začalo je to dokonce bavit. Pobíhali po ateliéru a chvílemi se zdálo, že se opravdu vcítili do role superhrdiny.

Musíme se přiznat, že jsme na začátku měli trochu obavy, protože nikdo z nás neměl žádné předchozí zkušenost s focením s malými dětmi, ale díky podpoře rodičů a Střediska rané péče EDUCO Zlín jsme to všechno zvládli. Velké díky proto patří všem maminkám, které nám s fotografováním snímků a hlavně se zabavením kluků pomáhaly, protože upoutat pozornost čtyř malých dětí nebylo nic jednoduchého. Nakonec pod rukama našeho šikovného fotografa vyšly krásné snímky, které budou k vidění na výstavách od začátku března v Multikině Golden Apple Cinema Zlín a v Městském kině Uherské Hradiště. Zároveň si každý ze snímků budete moci vydražit na našem benefičním galavečeru, který se koná, jak už jistě víte, 16. března v Málém sále Kongresového centra ve Zlíně. Proto neváhejte a určitě dorazte! Budeme se na Vás těšit.

A pokud nás ještě nesledujete na našich sociálních sítích, tak byste určitě měli, aby Vám nic neuniklo.

Facebook: https://www.facebook.com/PercipioProjekt/

Instagram: https://www.instagram.com/percipio_projekt/

Uložit odkaz do záložek.