Pozvánka na galavečer

Den D se nám kvapem blíží a my neusínáme na vavřínech. Celý tým Percipia pilně pracuje, aby jsme si všichni mohli galavečer užít naplno. No a jak takový galavečer bude vypadat a na co se můžete těšit? Čtěte dál a dozvíte se více.

Začneme úplně od začátku. Kde se dají koupit vstupenky na galavečer? Momentálně jsou dvě možnosti, jednou z nich je nákup v předprodeji v Multikině Golden Apple Cinema Zlín. Lístky stojí 120 Kč a již nyní jsou k dispozici. Druhá možnost je nákup vstupenek přímo na místě v den konání 16. března za stejnou cenu, jako v předprodeji. A to nejlepší nakonec! V ceně vstupenky na Vás čeká raut se spoustou výborného jídla.

Teď k samotnému galavečeru. Dveře Kongresového centra ve Zlíně se budou otevírat v 18:30. Po příchodu na Vás čeká welcome drink a vernisáž překrásných fotek našich “malých hrdinů“. Tyto fotky si budete moci následně vydražit v tzv. tiché dražbě. V případě, že byste byli nedočkaví a fotky chtěli vidět už teď, tak neváhejte a zajděte se podívat na jednu z našich výstav! Jedna z nich se koná v Multikině Golden Apple Cinema Zlín anebo si fotografie můžete prohlédnout v kině Hvězda v Uherském Hradišti.

Přesně v 19:00 bude slavnostní záhajení celého galavečeru, kde promluví i manažerka projektu. Následuje vystoupení valašských tanců dětí z Bartošova souboru. A hřeb večera, kterého se nemůžeme dočkat, je úspěšný český zpěvák Pavel Callta, který nám všem zahraje jeho nejznámější skladby!

Po pěveckém vystoupení Pavla Callty přijde na řadu očekávaná dražba předmětů slavných osobností. Budete si moci vydražit například čepici Gabriely Koukalové ze Zimních olympijských her v Soči nebo cestopisnou knihu Ladislava Zibury s osobním věnováním a mnoho dalších darů. Všechny dary postupně přidáváme do alba na našem facebooku https://www.facebook.com/PercipioProjekt/posts/1295271703907148.

Poté, co si vydražíte svůj dar, tak opět zazpívá Pavel Callta a závěrem si vezme slovo manažerka projektu Percipio, která předá dary a poukazy rodinám “malých hrdninů“.

Ze srdce doufáme, že nás přijdete na náš, ale hlavně na velký den rodin, podpořit a přispějete, tak dobré věci a zároveň si s námi užijete nezapomenutelný večer!

Uložit odkaz do záložek.