Setkání s rodinami

Už víte, kdo jsme a jakému tématu se letos věnujeme, ale pořád neznáte rodiny, kterým budeme pomáhat.

My jsme se s nimi seznámili hned po Novém roce a to 4. ledna. A jak celé setkání probíhalo? Na tuto otázku vám odpovíme v následujících řádcích.

První čtvrtek v novém roce přímo na Univerzitě Tomáše Bati jsme uspořádali setkání se čtyřmi rodinami, které se stanou součástí projektu Percipio 2018. Někteří se ze začátku trochu styděli, jiní se zas ničeho nebáli a hned se začali seznamovat, nicméně od začátku bylo jasné, že shledání bude velice příjemné a pohodové.

Na začátku jsme se rodinám představili my. Každý člen Percipia řekl, o co se stará a jaká je jeho náplň práce a pak se zase představily jednotlivé rodiny. Už vás nebudeme dlouho napínat a rovnou řekneme, že letos se budeme snažit pomoct čtyřem chlapečkům, kteří trpí poruchou autistického spektra. O klucích a o tom, co je baví, píšeme více přímo na našem webu. Teď se zase vrátíme k tomu, co vlastně bylo cílem našeho setkání.

Samozřejmě jsme se chtěli s rodinami poznat, představit a také získat vzájemnou důvěru, což se podle nás určitě povedlo. Všechny rodiny byly moc sympatické a společně jsme se zasmáli, takže ani o humor nebylo nouze. A dalším, velice důležitým cílem, bylo vytvoření jednotlivých uměleckých děl od našich kluků. Nejsou to obyčejné “malůvky“, protože kluci je malovali úplně sami a to za pomocí štětců, vlastních rukou a barev! My jsme si malování s kluky moc užili a podle jednotlivých reakcí se bavili i oni. Na malbách si ale dali také hodně záležet, takže jsme se rozhodli, že tak krásné výtvory budeme dražit na našem benefičním galavečeru.

Pokud vás zajímá, jak jednotlivé obrazy vypadají, neváhejte a přijďte na náš benefiční galavečer, který pořádáme 16. března v Malém sále Kongresového centra ve Zlíně, kde si i jednotlivá díla budete moci vydražit.

Budeme se na vás těšit!

Tým Percipio

 

Uložit odkaz do záložek.